سوالات متداول

بله برای ثبت سفارش حتما ضروری نیست یک حساب کاربری داشته باشید هرچند ایجاد حساب کاربری بر روی سایت “الوند” بسیار ساده می‌باشد.

برای خرید از “الوند” پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش و زمان ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

بله، برای اینکار با پشتیبانی وبسایت تماس حاصل فرمایید.

برای لغو سفارش با واحد خدمات پس از فروش “الوند” تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت “الوند” و با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر تبریز امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد یا از طریق پرداخت با دستگاه پوز پیک “الوند” تسویه نمایند.

اگر در شهر تبریز هستید در عرض 1 الی 2 روز کاری سفارش برای شما ارسال می گردد. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست پیشتاز صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

بله، الوند تنها یک فروشگاه اینترنتی نمی‌باشد ، شما میتوانید بصورت حضوری نیز خرید کنید.

هزینه ارسال سفارش‌ها در شهر تبریز و سهند فعلا رایگان است و هزینه ارسال پستی به سراسر کشور تقریبا 16000 تومان می‌باشد.

بله، برای شهر تبریز و سهند ارسال کلی سفارشات رایگان است و برای دیگر شهرستانها خرید بیش از 400 هزار تومن باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد‌ بود.

بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.

برای عودت وجه ابتدا باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.